O FIRMIE

Kilka słów o nas

Nowa Wizja to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, która zgromadziła bogatą wiedzę i profesjonalny zespół specjalistów. Każdego dnia podejmujemy się wyzwań stawianych przez naszych klientów, oferując kompleksowe wsparcie i doradztwo.

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem, jak i z firmami już ugruntowanymi na rynku. Pomagamy nowym biznesom zaistnieć w Internecie i zdobyć pierwszych klientów, a także wspieramy rozwinięte firmy w poprawie ich obecnej sytuacji, aby mogły jeszcze bardziej wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki naszym usługom, każda firma może liczyć na skuteczne strategie marketingowe i narzędzia, które przyczynią się do jej sukcesu.

Jak wygląda współpraca z nami ?

01.

Bezpłatne spotkanie

Każdą współpracę z klientem zaczynamy od bezpłatnego spotkania podczas, którego poznajemy klienta i jego oczekiwania.

02.

Przedstawienie możliwości

Na tym etapie, przedstawiamy klientowi indywidualne rozwiązania na podstawie uzyskanych i przeanalizowanych informacji z pierwszego spotkania. 

03.

Umowa

Sporządzamy umowę na podstawie ustalonego zakresu prac. Każda podpisana przez nas umowa jest indywidualna do charakteru prac.

04.

Projekt, Koncepcja

Kiedy mamy już wszystkie informacje i materiały niezbędne do przedstawienia koncepcji zaczynamy tworzyć. Każdy projekt / koncepcja dla naszych klientów jest nieszablonowa.

05.

Wdrożenie

Po akceptacji projektu / koncepcji wchodzimy w etap wdrażania i testowania przedstawionego rozwiązania. Wyciągamy wnioski i wprowadzamy poprawki.

06.

Podsumowanie działań

Każdy projekt lubimy podsumować i pokazać dalsze możliwości rozwoju. Zależy nam na długofalowej współpracy z klientem.

Scroll to Top